Beskrivelse
Lysestake Gnosjö Konstsmide 7 Lys 3931 er en stemningsfull adventslysestake i rett design. Den har en strømbryter og 7 lys.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3931-205LB |
| Farge | Matt Hvit |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 500 mm |
| Bredde | 453 mm |
| Vekt | 0,6 kg |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Sensor | Nei |
| Lysstyrke | 8 lumen |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Energiforbrukning | 21 kWh/1000h |
| Dybde | 75 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318303931208 |






