Beskrivelse
Lysestake Gnosjö Konstsmide 7 Lys Tre er en klassisk adventslysestake i tre som sprer koselig stemning rundt juletider.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3935-975 |
| Farge | Matt Beige |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 325 mm |
| Bredde | 410 mm |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 55 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 21 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 0,6 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318309359754 |





