
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys og grønne dekorasjoner.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 380 mm |
| Bredde | 440 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Dybde | 80 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |


