
Adventstake Gnosjö Konstsmide7L Hjerter Twisted Tip
fra 359 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys. Twisted Tip betyr at lyskilden er formet som en ekte flamme. Ledning 1,7 m.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 230 mm |
| Bredde | 450 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Lyskilde Inkludert | Ja |


