


Farge: Rød
Lyskilde

7L med Mansjetter H30
Rød, LED 491 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys. Ledning på 1,7 m.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2262-510LB |
| Farge | Rød |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 380 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Effekt/prestering | 0,3 W |
| Effekt | 0,3 W |
| EAN-nr | 7318302625108 |




