Beskrivelse
Lysestake i tre fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys. 1,7 m lang hvit tilkoblingsledning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Rød |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 650 mm |
| Bredde | 470 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Effekt/prestering | 3 W |



