


- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys. Ledning 1,7 m.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3594-597 |
| Farge | Rød/Svart |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 460 mm |
| Bredde | 350 mm |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| EAN-nr | 7318305945975 |
