Beskrivelse
Lysestake Gnosjö Konstsmide 7L Tre er en klassisk lysestake med grønn dekorasjon. Denne adventslysestaken sprer koselig stemning i juletiden.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Rød |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 340 mm |
| Bredde | 390 mm |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 55 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 21 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 0,55 kg |
| Dimbar | Ja |



