


Adventstake Gnosjö Konstsmide7L V-formet på Fot H50Rød
399 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys. Ledning 1,7 m.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3589-510 |
| Farge | Rød |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 500 mm |
| Bredde | 330 mm |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 80 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| EAN-nr | 7318303589515 |
