Beskrivelse
Lysestake Gnosjö Konstsmide 9 Lys Tre er en klassisk adventslysestake i tre som sprer koselig stemning rundt juletider.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Matt Beige, Matt Mørkrød |
| Antall Lyskilder | 9 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 370 mm |
| Bredde | 505 mm |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 55 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 27 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 0,8 kg |
| Dimbar | Ja |



