


Adventstake Gnosjö KonstsmideLucia-tog 4L
759 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide i form av et Lucia-tog med 4 lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3994-320 |
| Farge | Grå/Vit |
| Antall Lyskilder | 4 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 290 mm |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 70 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| EAN-nr | 7318303994326 |
