
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 7 lys. Ledning 1,8 m.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Rød, Sort |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 390 mm |
| Bredde | 370 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 50 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |



