


Adventstake Star TradingBuzz Lang E5Grå
559 kr

Buzz Lang E5
Grå 559 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilig beige og enkel lysestake, trebase med metallrør, 14 lys. Sprer varmt og behagelig lys. Passer utmerket til å dekorere med til advent og jul, men hvorfor ikke beholde den største delen av året da den også passer året rundt. Gir hjemmet ditt en moderne touch.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 644-14 |
| Farge | Grå |
| Antall Lyskilder | 14 st |
| Høyde | 270 mm |
| Bredde | 770 mm |
| Diameter | 770 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Metall/Tre |
| Sokkel | E5 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 12 V |
| Vekt | 1,35 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Buzz |
| Dybde | 50 mm |
| Effekt/prestering | 0,6 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7391482061515 |
