



Adventstake Star TradingGrå
fra 529 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Advenstake i form av en hvit julegris, laget i tre. Tekstilkabel med bryter. Plasser den i et vindu eller på en kommode. Herlig Advenstake å dekorere med til jul.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Beige, Hvit, Rød |
| Antall Lyskilder | 4 st |
| Høyde | 280 mm |
| Bredde | 285 mm |
| Diameter | 285 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Plast/Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Gry |
| Dybde | 70 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,9, 0,81, 0,95 kg |



