


Adventstake Star TradingGustavo 5LMessing
849 kr
Beskrivelse
Stilren adventstake i metall. Fargen er messing. Lysestaken har 5 lys med koselig skinn. Plasser den i et vindu eller på en skjenk, passer utmerket til advent og jul.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 138-55-1 |
| Farge | Messing |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Høyde | 640 mm |
| Bredde | 370 mm |
| Diameter | 370 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Metall/Plast |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 1,7 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Gustavo |
| Dybde | 60 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7391482078094 |

