


Adventstake Star TradingJolly Julekalender
189 kr
- Tilbake på lager 03.08.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Julekalender i form av et tog med vogner og glade passasjerer. Tell dagene til julaften ved å skyve frem det lille lokomotivet. Fine julefarger, en klassiker å ta frem fra år til år. Små LED-punkter som lyser pent og skaper en koselig atmosfære.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 272-33 |
| Farge | Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Høyde | 135 mm |
| Bredde | 380 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Plast/Tre |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 3 V |
| Serie | JOLLY |
| Dybde | 50 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482075680 |
