


Farge: Brun

Rut 7 Lys
Brun 629 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Nydelig brun beiset trelysstake. Beisfargen finnes i både lyse og mørke toner. Lysestakens vakre rute-mønster er iøynefallende. Med sine 7 lyskilder skaper den en koselig belysning. Dette produktet har FSC®-merking.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 155-25-1 |
| Farge | Brun |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Høyde | 530 mm |
| Bredde | 430 mm |
| Dimbar | Nei |
| Dybde | 70 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Plast/Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Rut |
| EAN-nr | 7391482077424 |




