


Adventstake Star TradingTorpa 7 Lys
869 kr

Torpa 7 Lys
869 kr
- Tilbake på lager 06.07.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilren hvit adventstake med klassisk lysbilde. Laget i tre. Finnes i tre størrelser. En lysestake som aldri går ut av tiden og skaper julestemning i hjemmet år etter år. Dette produktet er FSC®-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 220-55 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Høyde | 710 mm |
| Bredde | 750 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Plast/Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Torpa |
| Dybde | 100 mm |
| Effekt/prestering | 0,5 W |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482078988 |
