Beskrivelse
Brunbeiset trelysestake, 5 lys. Plasser lysestaken for eksempel i vinduet for å skape en herlig adventsatmosfære i hjemmet. Dette produktet har FSC®-merking.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 211-07-1 |
| Farge | Brun |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Høyde | 460 mm |
| Bredde | 240 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Plast/Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Trapp |
| Dybde | 90 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482074331 |



