
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adventstake i tre, formet som et juletre med 7 lys.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Brun, Grey, Rød, White |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Høyde | 540 mm |
| Bredde | 340 mm |
| Diameter | 340 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstake |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Trapp |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 90 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Kabellengde | 1,8, 18 m |
| Diameter | 160 cm |




