
Adventstake Star TradingVind Bue
fra 699 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En veldig fin og stemningsfull adventslysestake. Svart beiset trebase i form av en bue med hevet lys, gir et elegant og enkelt uttrykk til både hjemmet og det offentlige miljøet. Sprer et behagelig lys med sine 7 lys. Plasser i et vindu eller på en skjenk for å få en herlig julefølelse.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Beige, Sort |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Høyde | 380 mm |
| Bredde | 570 mm |
| Diameter | 570 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Plast/Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Vind |
| Dybde | 60 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,78, 0,81 kg |


