








Adventstake Venture HomeSaint Anton
1 735 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Gi hjemmet ditt et preg av elegant enkelhet med Sankt Anton adventslysestake. Laget i svart metall, er denne adventslysestaken en sofistikert og moderne tolkning av den klassiske tradisjonen. Med plass til fem lamper, sprer den en varm og innbydende glød gjennom rommet ditt mens du teller ned dagene frem til jul.
Varemerke
Beskrivelse
Gi hjemmet ditt et preg av elegant enkelhet med Sankt Anton adventslysestake. Laget i svart metall, er denne adventslysestaken en sofistikert og moderne tolkning av den klassiske tradisjonen. Med plass til fem lamper, sprer den en varm og innbydende glød gjennom rommet ditt mens du teller ned dagene frem til jul.
Den sorte metallet gir en elegant kontrast til det myke lyset og skaper en stemningsfull atmosfære i hjemmet ditt. Plasser den på spisebordet ditt, på en hylle, eller som en sentral del av juledekorasjonen din for å lyse opp forventningen til julen. Med Sankt Anton adventslysestake kan du nyte en tidløs tradisjon med en moderne vri. La den bli en del av juletradisjonen din og skap minner som varer år etter år.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 61837-100 |
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Høyde | 260 mm |
| Bredde | 650 mm |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 5 cm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 2200 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Jern |
| Effekt/prestering | 3,6 W |
| Serie | Sankt Anton |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7340220829498 |