Beskrivelse
Adventsstjerne Gnosjö Konstsmide 46 cm er en hengende papirstjerne som leveres inkludert ledningsett.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Greige/Brun, Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | NA |
| Høyde | 460 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Design | Hengende |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Vekt | 0,45 kg |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 70 mm |
| Sensor | Nei |



