




Adventsstjerne Gnosjö Konstsmide60 cm 5936-200
477 kr
Prispresset
Beskrivelse
Vakker julestjerne i papir som skaper en myk og lun atmosfære i rommet. Papirstjernen er 60 cm og leveres med hvit kabel og strømbryter. E14 sokkel (lyskilde ikke inkludert). Kun for innendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 5936-200 |
| Farge | Vit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 190 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Materiale | Papper |
| Sokkel | E14 |
| Produkttype | Adventsstjärna |
| EAN-nr | 7318305936201 |
