Beskrivelse
7-spiss papirstjerne fra Gnosjö Konstsmide som selges inkludert ledningssett.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Sort, Sølv |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | NA |
| Høyde | 780 mm |
| Bredde | 780 mm |
| Kabelfarge | Hvit |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Bruksområde | Innendørs |
| IP-Klasse | IP20 |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Lengde | 5 m |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 135 mm |
| Design | Hengende |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |



