Beskrivelse
9-spiss papirstjerne fra Gnosjö Konstsmide som selges inkludert ledningssett.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Messing, Rød, Sølv |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 1150 mm |
| Bredde | 1150 mm |
| Design | Hengende |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 0,5 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 185 mm |




