Beskrivelse
Papirstjerne Gnosjö Konstsmide Blomst er en vakker julestjerne i blomsterform. Den leveres inkludert med ledningsett.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | NA |
| Høyde | 600, 780 mm |
| Bredde | 600, 780 mm |
| Design | Hengende |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 210 mm |
| Vekt | 0,5, 0,67 kg |

