


Adventsstjerne Gnosjö KonstsmideStående 40 cm MetallSølv
719 kr
Prispresset
Farge: Sølv
Beskrivelse
Stående metallstjerne fra Gnosjö Konstsmide, måler 40x40cm. Tilkoblingskabelen er en 5 m lang E14 sort kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3552-300 |
| Farge | Sølv |
| Høyde | 400 mm |
| Bredde | 400 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Design | Stående |
| Produkttype | Metallstjerne |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Bruksområde | Innendørs |
| EAN-nr | 7318303552304 |




