


Adventsstjerne Gnosjö KonstsmideStående Tre E27Grå
923 kr
Prispresset

Stående Tre E27
Grå 923 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sjarmerende stjerne i tre fra Konstsmide.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3562-310 |
| Farge | Grå |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | NA |
| Høyde | 560 mm |
| Bredde | 580 mm |
| Design | Stående |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Produkttype | Trestjerne |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E27 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 0,94 kg |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Dybde | 130 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303562310 |
