



Adventsstjerne Venture HomeHundfjället
479 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adventsstjerne fra Hundfjället-serien vil sette stemningen for din innredning i vinter med sin vakre design og koselige lys! Denne papirstjernen, som er formet som et snøfnugg, gir rommet ditt en stemningsfull sjarm og sprer et behagelig lys i hvert rom den plasseres i.
Denne adventstjernen er ikke bare perfekt for de mørke vinterdagene, men den skaper også en festlig atmosfære under julefeiringen. Heng den opp i stuen, spisestuen eller soverommet for å skape en koselig og varm atmosfære. Den hvite ledningen blir nesten usynlig mot den lyse veggen eller vinduet, og med et enkelt knappetrykk kan lampen slås av og på.
Forvandle hjemmet ditt til et sted hvor du kan flykte fra hverdagens stress og omfavne en følelse av ro og harmoni. Det skal føles koselig å komme inn døren og bli møtt av sesongens vakre detaljer!
Mål: 60cm.
Forvandle hjemmet ditt til et sted hvor du kan flykte fra hverdagens stress og omfavne en følelse av ro og harmoni. Det skal føles koselig å komme inn døren og bli møtt av sesongens vakre detaljer!
Mål: 60cm.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 20049-101 |
| Farge | Hvit |
| Diameter | 600 mm |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Spenning | 240 V |
| Design | Hengende |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Papir |
| Serie | Hundfjället |
| Sokkel | E14 |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7340220800756 |
