


Adventsstjerne Venture HomeJärvsön
fra 595 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sett ditt personlige preg på interiøret og la taklampen Järvsön spre sitt koselige lys i hjemmet! Järvsön er en papirstjerne som med sin runde form og flerlagsdesign skaper en enestående dimensjon og dybde til rommets blikkfang.
Vakker adventsstjerne som henger i en hvit ledning. Uansett om det er under høstens mørke dager eller under julens høytidelige stemning, vil papirstjernen Järvsön skape en fantastisk atmosfære.
Stjernen er tilgjengelig i flere forskjellige farger - så velg den som passer best inn i ditt hjem og din personlige stil.
Mål: 60cm.
Stjernen er tilgjengelig i flere forskjellige farger - så velg den som passer best inn i ditt hjem og din personlige stil.
Mål: 60cm.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Beige, Brun, Grønn, Mørkegrå, Mørkerød |
| Diameter | 600 mm |
| Design | Hengende |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 240 V |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Serie | Järvsön |





