


Adventstjerne på Fot Star TradingWinter Papirstjerne
539 kr

Winter Papirstjerne
539 kr
- Tilbake på lager 13.07.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Fantastisk papirstjerne på svart fot. Stjernen er hvit med gullprikker og laget av tre lag brettet papir. Konturen har runde flapper som gjør at stjernen ser lystig vinterlig ut. Adventsstjernen på fot skaper en perfekt julestemning og gir hjemmet den spesielle julefølelsen. Kan plasseres både i vinduet og på en kommode.
Varemerke
Beskrivelse
Fantastisk papirstjerne på svart fot. Stjernen er hvit med gullprikker og laget av tre lag brettet papir. Konturen har runde flapper som gjør at stjernen ser lystig vinterlig ut. Adventsstjernen på fot skaper en perfekt julestemning og gir hjemmet den spesielle julefølelsen. Kan plasseres både i vinduet og på en kommode.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 502-28-1 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 400 mm |
| Produkttype | Stjerne på fot |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Serie | Winter |
| Dybde | 170 mm |
| Diameter | 6 cm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482077042 |