
Adventstjerne Star TradingDiva Papirstjerne 60 cm
fra59 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Stilren papirstjerne i grønt, midten av stjernen er dekorert med en stjerne i grønn fløyel. Moderne og elegant følelse, dekorer hengende eller stående, med eller uten lys.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Beige, Grønn, Oransje, Sort |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Papir |
| Serie | Diva |
| Dybde | 200 mm |
| Dimbar | Nei |




