
Velg Høyde
Beskrivelse
Hvit papirstjerne med dekorative mønstre. En fin stjerne å henge opp i vinduet for å skape julestemning i hjemmet. Stjernen har plass til en lyskilde. Dette produktet er FSC®-merket.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Høyde | 450, 800 mm |
| Bredde | 450, 800 mm |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Papir |
| Serie | Lace |
| Dimbar | Nei |
| Dybde | 120, 170 mm |
