
Adventstjerne Star TradingLYSA Papirstjerne
fra 299 kr
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hvit papirstjerne med hullmønster i form av en stjerne. Dekorer med til jul og advent. Heng en eller flere stjerner sammen i et vindu eller mot en vegg. Stjernen har plass til en lyskilde, og det følger med en oppheng for E14-lampe. Dette produktet er FSC®-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 600, 700, 800 mm |
| Bredde | 600, 700, 800 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Serie | LYSA |
| Dimbar | Nei |
| Dybde | 155, 160, 270 mm |
