


Adventstjerne Star TradingLYSA Papirstjerne60 cm
299 kr
Høyde
- Tilbake på lager 10.08.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hvit papirstjerne med hullmønster i form av en stjerne. Dekorer med til jul og advent. Heng en eller flere stjerner sammen i et vindu eller mot en vegg. Stjernen har plass til en lyskilde, og det følger med en oppheng for E14-lampe. Dette produktet er FSC®-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 231-77-1 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 600 mm |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Bredde | 600 mm |
| Materiale | Papir |
| IP-Klasse | IP20 |
| Dybde | 155 mm |
| Type | Adventstjerne |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Serie | LYSA |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482074485 |
