


Adventstjerne Star TradingLYSA Papirstjerne80 cm
339 kr
Høyde

LYSA Papirstjerne
80 cm 339 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hvit papirstjerne med hullmønster i form av en stjerne. Dekorer med til jul og advent. Heng en eller flere stjerner sammen i et vindu eller mot en vegg. Stjernen har plass til en lyskilde, og det følger med en oppheng for E14-lampe. Dette produktet er FSC®-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 231-78-1 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 800 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Serie | LYSA |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482074492 |
