


Adventstjerne Star TradingSensy Papirstjerne 54 cm
229 kr
Beskrivelse
Mønstret papirstjerne i rød design. En fin stjerne til å dekorere med i vinduet. Stjernen har plass til en lyskilde. Høyden er 54cm. Dette produktet har FSC®-merking.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 231-47-1 |
| Farge | Rød |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 510 mm |
| Bredde | 540 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Serie | Sensy |
| Dybde | 160 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482074638 |
