
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stripet adventsstjerne laget av papir med FSC®-merking. Klassisk stjerne med striper. Dekorer til advent og den gir en herlig julestemning. Kjøp til ledningssett og lyskilde for å lyse opp stjernen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit/Rød, Hvit/Svart |
| Høyde | 800 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Papir |
| Serie | Stripe |
| Dybde | 170 mm |
| Dimbar | Nei |


