


Adventstjerne Utendørs Star TradingAlice Moravian Star 60 cm
359 kr
- Tilbake på lager 07.09.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Batteridrevet tredimensjonal stjerne for utendørs bruk. Stjernen kommer med medfølgende LED-lys som lyser med et varmhvitt skinn. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når dekorasjonen skal lyse. Lyser opp balkongen, hagen eller uterommet ditt og mer, og sprer en herlig vinterfølelse.
Varemerke
Beskrivelse
Batteridrevet tredimensjonal stjerne for utendørs bruk. Stjernen kommer med medfølgende LED-lys som lyser med et varmhvitt skinn. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når dekorasjonen skal lyse. Lyser opp balkongen, hagen eller uterommet ditt og mer, og sprer en herlig vinterfølelse.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 505-10-1 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 1 m |
| Serie | Alice |
| Dybde | 180 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482077448 |