



Mini Adventstjerne Star TradingAlice Moravian Star Batteridrevet
99 kr
- Tilbake på lager 10.08.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Batteridrevet mini 3D-stjerne for utendørs og innendørs bruk. Lyser med varmhvit glød fra den inkluderte LED-lampen. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når stjernen skal lyse. Gir en stemningsfull belysning i hagen og skaper en herlig jule- og vinterfølelse både inne og ute.
Varemerke
Beskrivelse
Batteridrevet mini 3D-stjerne for utendørs og innendørs bruk. Lyser med varmhvit glød fra den inkluderte LED-lampen. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når stjernen skal lyse. Gir en stemningsfull belysning i hagen og skaper en herlig jule- og vinterfølelse både inne og ute.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 505-13 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 100 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Produkttype | Adventstjerne |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Serie | Alice |
| Dybde | 100 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482076205 |