
Papirstjerne Star TradingRomanticRosa
369 kr
Beskrivelse
Papirstjerne med fine, dekorative mønstre. Beregnet for innendørs bruk. En stilfull stjerne å henge opp i vinduet. Stjernen har plass til en lyskilde.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 236-30 |
| Farge | Rosa |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 540 mm |
| Bredde | 540 mm |
| Design | Hengende |
| Vekt | 0,27 kg |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Adventsstjerne |
| Materiale | Papir |
| Sokkel | E14 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Serie | Romantic |
| Dybde | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482023940 |

