Beskrivelse
Plaststjerne Gnosjö Konstsmide 3-D er en stemningsfull julestjerne i 3d-design. Den er laget av plast og det følger med ledningsett.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Rød |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 470 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Diameter | 600 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | G4 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 12 V |
| Energieffektivitet | G |
| Vekt | 0,383 kg |
| Lengde | 5 m |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 2700 K |
| Energiforbrukning | 2 kWh/1000h |
| Dybde | 600 mm |
| Effekt/prestering | 3,6 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Produkttype | Adventsstjerne, Plaststjerne |
| Energiforbrukning | 2 kWh/år |



