




Grangirlander Star TradingLarix
279 kr
Beskrivelse
Larix girlander er 140cm lang og har barr som ligner på lerketre og små kongler. Disse er laget av PE-materiale, som er et godt miljøvalg.
Med 20 varmhvite lyspunkter kan den brukes både som en gran-girlander utendørs eller som en dekorasjon innendørs. Den drives av 3 AA-batterier og har også en timerfunksjon. Når bryteren er i timermodus, lyser den i 6 timer om dagen i omtrent 30 dager. Batterier er ikke inkludert. I Larix-familien har vi også en krans og en trappgran.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 612-32 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 20 st |
| Høyde | 50 mm |
| Bredde | 1400 mm |
| Diameter | 1400 mm |
| Produkttype | Girlander |
| Materiale | Metall/Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Larix |
| Dimbar | Nei |
| Vekt | 0,132 kg |
| Kabellengde | 30 m |
| Dybde | 50 mm |
| Effekt/prestering | 0,6 W |
| EAN-nr | 7391482062246 |

