Beskrivelse
Gransilhouette tresidig fra Gnosjö Konstsmide med 80 stk hvite LED-lamper. Granen er 1,2 m høy og 64 cm bred. 5 m tilkoblingsledning. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3922-203 |
| Farge | Hvit |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 1,2 m |
| Kabelfarge | Transparent |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Produkttype | Julepynt |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318309222034 |



