



Lystre Star TradingFireworkKaldhvit/Sølv
99 kr

Firework
Kaldhvit/Sølv99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lys opp dekorasjonene dine, som for eksempel blomsterarrangementer eller buketter, med denne søte bukettslyngen med 20 strenger. Buketten består av 60 LED-lyspunkter. Batteridrevet med timerfunksjon.
OBS! Batterier følger ikke med.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 710-32 |
| Farge | Sølv |
| Antall Lyskilder | 60 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 420 mm |
| Bredde | 250 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lystre |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Firework |
| Strøm | 20 mA |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Dybde | 250 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482031419 |
