
Hengende Dekorasjon Star TradingAmaze
fra 429 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Vakker stjerne i messingfarget metallbånd for innendørs bruk. Stjernen har 36 LED-lyskilder med varmt hvitt lys. En fin dekorasjon å henge i vinduet eller på en vegg til advent og jul.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Gull |
| Antall Lyskilder | 36, 48 st |
| Høyde | 300, 400 mm |
| Bredde | 300, 400 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Hengende Dekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 3 V |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Serie | Amaze |
| Dimbar | Nei |
| Lystemperatur | 2300, 2500 K |
| Dybde | 40, 60 mm |
| Effekt/prestering | 0,3, 0,4 W |
| Diameter | 200 cm |
| Lysstyrke | 30 lumen, 32 lumen |
