
Hengende Dekorasjon Star TradingCurly Krans med LED 45cm
fra 449 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dekorativ messingfarget krans med dew drop-lysslynge for innendørs bruk. Kransen har 50 LED-lyspunkter med varmt hvitt lys. Dimmer i tre trinn og timer. En fin dekorasjon å henge i vinduet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Gull, Sølv |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Høyde | 450 mm |
| Bredde | 450 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Krans |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 5 m |
| Serie | Curly |
| Lystemperatur | 2600 K |
| Dybde | 80 mm |
| Effekt/prestering | 0,6 W |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 82 lumen |
| Diameter | 140 cm |


