


Hengende Dekorasjon Star TradingNike Krans med LED
139 kr
Beskrivelse
Sjarmerende krans i svartmalt metall, 80 små led-punkter lyser pent i kransen. Dekorer for jul og advent, eller hvorfor ikke så snart den mørke årstiden starter. Produktet er batteridrevet med timerfunksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 691-23 |
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 300 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Krans |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Serie | Nike |
| Dybde | 10 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482050762 |
