Beskrivelse
Nydelig hengende dekorasjon med små LED-lys som gir et glitrende skinn. Fantastisk dekorasjon for høytider og fester. Dekorasjonen er 26 cm lang og har 120 LED-lys.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort, Sølv |
| Antall Lyskilder | 120 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 260 mm |
| Bredde | 260 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 3 m |
| Dybde | 260 mm |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,1, 0,09 kg |
| Serie | Firework, Firework® |
| Lystemperatur | 2393, 2600 K |
| Effekt/prestering | 0,6, 1,4 W |
| Diameter | 26 cm |
| Lysstyrke | 44 lumen, 47 lumen |
| Dimbar | Nei |


